ترازو بزرگسال

ترازو قپانی بزرگسال به همراه قدسنج

مدل S7700HR

 

چندین دهه است که این ترازو استفاده و امتحان شده است و به خاطر ویژگی هایی که دارد هنوز مدرن و به روز است.فازینی 7700 همیشه آماده برای استفاده میباشد، چرا که نیازی به برق یا باطری ندارد. این ترازوی پرکار وزن را به سرعت،دقیق و بسیار راحت مشخص میکند.

گنجایش: 150 کیلوگرم

حداکثر خطا: 500 گرم

ویژگی: بازگشت به صفر

ترازو بزرگسال به همراه قدسنج

مدل S7200HR

 

دقیق،محکم و راحت برای استفاده،شما و بیمار هر دو از فازینی 7200 سود میبرید،بسیار مناسب برای مکان های مسطح و خواندن راحت وسریع مقادیر. 7200 در دو مدل موجود میباشد و میتوان عمل وزن کشی و سنجش قد را به طور همزمان انجام دهد، و برای حمل آسان دارای چرخ است.

گنجایش: 200 کیلوگرم

حداکثرخطا: 100 گرم

ویژگیها: وزن خالص نگهدارنده خودکار-

کفی آجدار و با کیفیت

ترازو بزرگسال بدون قدسنج

مدل S7200EU

 

دقیق،محکم و راحت برای استفاده،شما و بیمار هر دو از فازینی 7200 سود میبرید،بسیار مناسب برای مکان های مسطح و خواندن راحت وسریع مقادیر. 7200 در دو مدل موجود میباشد و میتوان عمل وزن کشی و سنجش قد را به طور همزمان انجام دهد(در مدل دارای قدسنج)، و برای حمل آسان دارای چرخ است.

گنجایش: 200 کیلوگرم

حداکثرخطا: 100 گرم

ویژگیها: وزن خالص نگهدارنده خودکار-

کفی آجدار و با کیفیت

ترازو کفی

ترازو کفی عقربه ای

مدل S758

 

زیبا و با دوام: طراحی ساده و آراسته ی این ترازوها آن را به یک انتخاب مناسب برای هر کلینیکی تبدیل کرده است.محفظه استیل و محکم،صفحه عقربه ای مدور، نظافت آسان کفی که به صورت چرم مصنوعی میباشد و احساس راحتی در هنگام وزن کشی به شما میدهد.

گنجایش: 160 کیلو گرم

حداکثرخطا: 1کیلوگرم

بدنه فلزی جلا داده شده

ترازو کفی عقربه ای

مدل S759

 

وجود صفحه نقره ای در این مدل مشخص است و کفی آن از پلاستیکی نرم ساخته شده است برای طراحی کامل کلاسیک و ترازوی دقیق و قابل اطمینان عقربه ای !!!

 

گنجایش:150 کیلوگرم

حداکثر خطا: 500 گرم

ویژگی : بازگشت به صفر

ترازو کفی عقربه ای

مدل S4710

 

مدل کلاسیک و شکیل آن چشم ها را خیره میکند و کیفیت بالای پلاستیک آن احساس خوبی را در لمس آن به شما می دهد.همچنین خواندن مقدار وزن بسیار آسان و لذت بخش است چرا که نمایشگر آن به طور غیر معمول بزرگ است!!

گنجایش: 130 کیلو گرم

حداکثر خطا: 1 کیلوگرم

مخصوص مصارف خانگی

ترازو نوزاد

ترازو قپانی اطفال رومیزی

مدل S725

 

این مدل طراحی کلاسیک را با مکانیزم کیفیت بالا و بسیار دقیق ترکیب میکند.باتوجه به حرکت نرم و دقیق اسلیدر میتوان وزن کاملا دقیق کودک را اندازه گیری میکند.دارای قابلیت صفر کردن برای وزن کشی دقیق تر کودک< همچنین جنس با کیفیت و ضد ضربه و خط و خش بودن آن باعث طول عمر بالای آن است.

گنجایش: 20 کیلوگرم

حداکثرخطا: 10 گرم

تزارو دیجیتال اطفال(میز و قدسنج کمدی)

مدل S7850

 

در نتیجه خطای 20 گرمی،این مدل ترازو خاص حتی کوچکترین تغییرات وزن را به ثبت میرساند.با کمک نگهدارنده خودکار،نتیجه وزن کشی حتی زمانی که کودک از روی ترازو برداشته میشود،نشان داده میشود.بنابراین وزن کودک را زمانی که روی ترازو نیست می توان یادداشت کرد.منبع تغذیه این دستگاه آداپتور برق یا باتری قابل شارژ است.

گنجایش: 30 کیلوگرم

حداکثر خطا: 100 گرم

دارای قدسنج 80 سانتی متری رو میزی

قابلیت باز و بسته شدن برای حمل آسان

جنس کمد لمینت و جهت نگهداری تجهیزات

ترازو دیجیتال اطفال به همراه قدسنج

مدل S7800

 

ترازوی الکترونیکی اطفال با دقت بالا از سایر مدلهاست.همچنین حمل و نقل فازینی S7800 با توجه به نیاز به فضای بسیار کم،فوق العاده آسان است.همراه با LCD بزرگ و شکل واضح و قابلیت کار با برق و باتری در ترازو،کاربرد روزانه ی آن را بسیار آسان کرده است.

گنجایش: 20 کیلوگرم

حداکثر خطا: 5 گرم

ویژگی ها : وزن خالص، نگه دارنده خودکار

خاموش شدن خودکار،تبدیل کیلوگرم به پوند

قدسنج

قدسنج دیواری ثابت استیل

مدل S222

 

قدسنج اندازه گیری قد بزگسال که از جنس استیل بوده و بر روی دیوار ثابت میشود،دارای کیفیت بالای استیل است و اندازه گیری با آن به راحت تریت حالت ممکن صورت میگیرد.

 

محدوده اندازه گیری:92-203 سانتی متر

میزان خطا : 1 میلیمتر

قدسنج پرتابل با کف آهنی

مدل S225 

 

قدسنج سیار فزینی با ویژگی های بی نظیر و ثبات خوب،طراحی هوشمندانه و متریال بسیار عالی.بسیار مناسب برای بیمارستانها و درمانگاه ها همچنین این قدسنج برای استفادهسیار مناسب میباشد مثل سنجش قد کودکان در مدرسه یا بیماران در منزل

محدوده اندازه گیری: 80 تا 210 سانتیمتر

میزان خطا : 1 میلیمتر

قدسنج دیواری فازینی

مدل S208

 

قدسنج دیواری راهکار صرفه جویی در فضای اشغالی با مکانیزم جمع کردن راحت و نصب بسیار آسان بر روی دیوار تنها با یک پیچ. خواندن مقدار بسیار آسان و درای جنس آلمینیومی می باشد.

 

محدوده اندازه گیری: 200 سانتیمتر

میزان خطا: 1 میلیمتر

قدسنج نوزاد

قدسنج سفره ای فازینی

مدل S210

ترازو خطکشی فازینی

مدل S209